Güvenlik Bariyeri

Metal Korkuluk İmalatı

Metal Korkuluk İmalatı

Kullanımın sınırlandırılması gereken bölgelerde hem kamusal alanlar hem de özel alanlar için korkuluk adı verilen yardımcı ürünler kullanılması gerekir. Dayanıklı, güçlü ve aşılması zor olması gereken bu yapılarda genellikle metal korkuluk gibi tercihler gerçekleştirilir. Bu bağlamda da Kaygun Metal firması olarak metal korkuluk imalatı gerçekleştirilerek, ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilecek ürünler sunuyoruz.

metal korkuluk

Metal Korkuluk Uygulaması Hangi Alanlarda Kullanılır?

Profesyonel bir şekilde yüksek mukavemet sağlayan ve uzun ömürlü metal malzeme ile hazırlanan korkuluk ürünleri, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Örneğin, günümüzde metal korkuluk uygulaması şehirlerde yaya trafiğine kapalı caddelerin kaldırım kenarlarında veya birçok farklı açık alanda görülebilir. Genellikle yerel yönetimler ve kamu kurumları tarafından belirli bir bölgenin kullanıma sınırlandırılması ve güvenlik önlemleri oluşturulması açısından korkuluk uygulaması tercih edilmektedir.

Kaygun Metal firması olarak metal korkuluk imalatı gerçekleştirirken, öncelikle bahsedilen bu kullanım alanlarını göz önüne alıyoruz. Bu bağlamda kullanım alanının boyutları, kullanım sıklığı, hava koşulları, bütçe, malzeme tercihi ve tasarım özellikleri gibi birçok ayrıntı üretimlerimizde değişim faktörleri sağlıyor. Firmamız özellikle taleplerinize uygun boyut ve renkler gibi her özelliği göz önünde bulundurarak, üretim gerçekleştiriyor.

Metal Korkuluk Uygulaması Nasıl Sağlanır?

Firmamız üzerinden özel bir şekilde üretim talebi gerçekleştirdiğiniz zaman metal korkuluk uygulaması gerçekleştirilmesi açısından da özel bir hizmet verilir. Çünkü bu ürünler montaj ekipmanları ile birlikte bir takım halinde hazırlanır ve hassasiyet ile montaj yapılması gerekir. Ürünlerin yere mutlak bir şekilde sabitlenmesi, birbirlerine montajlarının yapılması ve son aşamada kontrol gerçekleştirilmesi gereklidir. Uygulaması yapılan ürünler istenilen dönemlerde kolaylıkla temizlenebilir, boya uygulamaları sağlanabilir ve hatta bazen dekoratif olarak korkuluklar arasında çiçeklik gibi eklentiler dahi eklenerek görsel estetik arttırılabilir.