Güvenlik Bariyeri

Mobil Çit İmalatı

Mobil Çit İmalatı

Temel olarak çit sistemleri belirli bir kaide üzerinde sabit olarak uygulanırken, bazı noktalarda çit sistemlerinin mobil olması yani farklı alanlarda kullanılabilir hale getirilmesi gerekiyor. Bu nedenle özel bir şekilde imal edilen sistemler için mobil çit imalatı sağlanmaktadır. Bu imalat Kaygun Metal olarak firmamız tarafından yüksek nitelikli metal malzemenin kullanılması ve pratik kullanım özellikleri ile gerçekleştirilmektedir.

panel çit

Mobil Çit İmalatı İsteğe Bağlı Sağlanabilir

Genellikle kısa süreli bir şekilde belirli bir alanın kapatılması ve sınırlarının belirlenmesi için kullanılan mobil çit sistemleri, çoğu zaman spor sahaları gibi alanlarda görülmektedir. Bazı organizasyonlarda sınırlı süreli kullanım ihtiyacı çıkan bu ürünler çok kolay bir şekilde kullanım alanında montaj yapıldıktan sonra istenilen süre sağlam bir duruş ile kullanılabilir.

Kullanım alanında görülebilecek değişimlere bağlı şekilde ızgara sistemi ile üretilmiş mobil çit sistemleri, farklı şekillerde monte edilen ayaklar sayesinde birleştirildiğinde kapalı bir alan sağlanabilir. Bu nedenle kullanım alanlarında ihtiyaçlar ve çit adeti değişim gösterebileceği için Kaygun Metal olarak isteğe bağlı imalat çalışmaları yapabiliyoruz.

mobil çit

Uzun Ömürlü Mobil Çit Sistemleri

Mobil çit sistemleri bahsedildiği şekilde istenilen alanda kullanılabilecek bir yapıya sahip olduğu için her an montaj yapılıp tekrar sökülebilir. Ayrıca taşıma işleminin de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi sayesinde bu ürünlere sahip olan her kurum, istediği alanda gün içerisinde kolayca kurulum sağlayarak tekrar kullanım gerçekleştirebilir.

Kaygun Metal firması olarak mobil çit sistemlerinin üretimini gerçekleştirirken, özellikle malzeme sağlamlığına çok yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede İstanbul mobil çit imalatı ile birlikte elde edilen ürünler, yılların etkisine rağmen dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım oluşturuyor. Farklı organizasyonlar, etkinlikler ve yıl boyunca gerçekleştirilecekçalışmalar için pratik nakliye, kolay kurulum ve efektif kullanım özellikleri ile avantaj oluşturmaktadır.