Güvenlik Bariyeri

Mobil Çit Sistemleri

Mobil Çit Sistemleri

Herhangi bir alanın etrafında kapalı bir bölge oluşturmak yani çerçeve sağlamak için kullanılan çit sistemleri, genellikle zemine montaj edilerek kullanılır. Ancak sürekli bir şekilde bu alanın çerçeve içerisinde kalması istenmiyor veya belirli dönemlerde farklı alanlarda bu sistem isteniyorsa,mobil çit sistemleri tercih edilebilir. Bu bağlamda Kaygun Metal firması olarak standart veya değişen ölçülerde mobil çit imalatı sağlayarak sizlere hizmet veriyoruz.

mobil çit

Mobil Çit İmalatı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Kaygun Metal firması olarak mobil çit imalatı gerçekleştirirken, öncelikli bir şekilde standart boyutlarda üretimler sağlıyoruz. Bu bağlamda standart boyutlar kapsamında 250×200 cm ürünler yer almakla birlikte yine isteğe bağlı farklı boyutlarda üretim de yapılmaktadır. Ürünler birbirlerine kolaylıkla geçebilecek bir yapı ile pratik bir sistem oluştururken,yine isteğe bağlı olarak zemin destek plakaları veya alt kısımlara kaynak ile uygulanan ayaklar yer alabilir.

mobil çit sistemleri

Kaliteli bir malzeme seçimi gerçekleştirilmesi açısından galvanizli sac veya elektrostatik boya uygulanmış metal kullanımı görülebilen bu ürünlerde genellikle gri renk tasarım bulunmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak kolaylıkla bu ürünlerde farklı renk uygulamaları da sağlanabilir. Ürünlerimizde daima hem sağlam hem de kolaylıkla taşınarak montaj edilen bir sistem sağlıyoruz. Bu sayede mobil çit sistemleri uygulama alanları kullanım kolaylığına bağlı olarak çok geniş bir çerçeve oluşturmaktadır.

Mobil Çit Sistemleri Uygulama Alanları Nerelerdir?

Bugün şehir yaşamında birçok farklı alanda gündelik olarak gerçekleştirilecek çalışmalar için istenilen alanın oluşturulması açısından mobil çit sistemleri kullanılabilir. Genellikle mobil çit sistemleri uygulama alanları arasında spor sahaları, inşaat alanları, etkinlik alanları, miting alanları ve pazar yerleri bulunmaktadır. Değişen bu alanlarda kullanım için uygun olacak yükseklik, boyut, renk ve özelliklere bağlı olarak Kaygun Metal firması üzerinden ürün temin edilebilir.