Güvenlik Bariyeri

Mobil Çit

Mobil Çit Sistemleri Çit Nedir Nerelerde Kullanılır?

Genel kullanım mantığı kapsamında çit sistemleri kullanılırken, genellikle yere yani zemine sabitlenerek kullanım gerçekleştirilir. Ancak bazen geçici bir şekilde oluşturulan alanların etrafında yine geçici kenar koruma mantığı ile kullanım gerçekleştirmek açısından mobil sistemlerin kullanıldığı görülmektedir. Bu kapsamda mobil çit sistemleri,Kaygun Metal firması olarak ürettiğimiz temel ürünler arasında bulunmaktadır.
Burdur geçici kenar koruma sistemleri

Mobil Çit Sistemleri Nedir?

Standart bir ölçüye sahip olarak kimi zaman güvenlik bariyeri kapsamında da kullanımı gerçekleştirilen mobil çit sistemleri,bu bağlamda 250×200 cm gibi bir boyut ile başlayarak, farklı boyutlarda da üretim yapılan ürünlerdir. Temel yapısı gereği beton zeminde çok kolay şekilde montaj işlemi yapılabilen bu ürünler, aynı zamanda farklı zemin destekleri ile de montaj edilebilir.

Bilhassa toprak ve kumul yüzeyler üzerinde kullanım gerçekleştirmek için mobil çit sistemleri plastik zemin destekleri ile kullanılabilir. Kaygun Metal firması olarak galvaniz veya elektrostatik toz boya yöntemleri ile üretmiş olduğumuz bu ürünlerde renk açısından da standart özellikler sunuyoruz. Bu sayede açık alan organizasyonları, festivaller, mitingler veya farklı çalışma alanlarında çerçeve oluşturmak için geçici kenar koruma vazifesi ile kullanılabilen ürünler bulunmaktadır.
Burdur güvenlik bariyeri

Mobil Çit Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Mobil çit sistemleri, sabit bir şekilde yere montaj edilen diğer panel çit sistemlerine göre de-monte yapısı ile istenen yere kolaylıkla taşınan bir özellik gösterir. Bu nedenle özellikle inşaat alanlarında veya endüstriyel alanlarda güvenlik bariyeri ihtiyacını karşılamak için tercih edilebilir. Bu kapsamda yine değişen boyutları ile üretim talep edildiğinde, firmamız özel üretimler yapabilmektedir.

Kaygun Metal firması olarak en yüksek sağlamlığa sahip malzeme seçimini yaparak, değişen talepleri karşılayan bir üretim sağlamamız kapasitesi ile bugün Türkiye’nin birçok yerinde bu taleplere cevap verebiliyoruz. Bu bağlamda mobil çit sistemleri, birçok farklı alanda spor sahaları, etkinlik alanları,inşaat alanları, meydanlar, kurum ve kuruluş girişleri gibi noktalarda kullanılmaktadır.