Güvenlik Bariyeri

Panel Çit

Panel Çit

Yapılarda güvenlik sistemleri oluşturabilmek için çok sık şekilde kullanılan ürünlerden biri olan panel çit aslında sahip olduğu özellikler nedeniyle tercih edilmektedir. Çünkü bu sistemler Kaygun Metal güvencesinde üretildikten sonra istenilen alanda düşük bir maliyet ile kurularak, hem güvenlik hem de estetik elde etmek mümkündür. Bu bağlamda çok avantajlı bir ürün oluşturmaktadır.

panel çit

Panel Çit Özellikleri Nelerdir?

Bu çit sistemleri aslında birçok farklı çift sistemi ile benzer bir şekilde yapıların etrafında güvenilir bir sınırlandırılmış alan oluşturmak için kullanılmaktadır. Bu kullanım sırasında dekoratif ve dayanıklı bir kullanım elde etmek açısından da panel ürünler daha fazla tercih edilmektedir.

Panel sistemler özellikle korozyona karşı dayanıklı olduğu için yağmur,rüzgar, darbe ve deprem gibi faktörlere karşı uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarır. Kaygun Metal olarak sağladığımız güvence sayesinde ise ürünlerde elektrostatik toz boya uygulanır ve galvaniz kaplama gerçekleştirilir. Bu sayede bakım yapılmadan dahi uzun yıllar aynı estetik ile kullanılması mümkündür.

Panel Çit Nasıl Uygulanır?

Uygulama açısından da çok pratik bir yapıya sahip olan bu ürünler, tıpkı inşaatlarda kullanılan geçici kenar koruma gibi istenilen bölgeye montaj edilip, daha sonra istenildiği şekilde sökülerek başka bir noktaya taşınabilir. Bu de-monte yapı Kaygun Metal firması olarak sunduğumuz temel özelliklerden biri olmakla birlikte boyut açısından istenilen ürünler montaj direkleri ve ekipmanlar ile birlikte temin edilebilir.