Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Avantajları Nelerdir

Panel Çit Nedir?

İmalat sırasında gerçekleştirilen farklı işlemler ile birlikte diğer çit ürünlerine göre daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir hale gelen panel çit bugün birçok farklı alanda bu özellikleri ile tercih edilmektedir. Kaygun Metal olarak sunduğumuz bu ürün, çok daha hızlı bir şekilde ve gayet pratik olarak montaj sağlama avantajı sunmaktadır. Bu bağlamda da kullanımı standart yeşil rengi ile tercih edilmektedir.

Panel Çit Avantajları Nelerdir

Panel Çit Avantajları Nelerdir?

Görünüşü yapısıyla da gayet estetik bir özelliğe sahip olan bu sistem, genellikle konutlar veya apartmanların çevre bölgesinde ve bahçe sınırlandırılması konusunda da çok sık kullanılmaktadır. Kaygun Metal olarak özel bir güvence sağlayarak ürettiğimiz bu çit sistemleri, genellikle yeşil renkli olduğu için bahçe ve park gibi alanlarda çok büyük bir uyum oluşturmaktadır.

Kolay bir şekilde montaj ve güvenlik işlemi oluşturan bu çit sistemleri, tıpkı geçici kenar koruma sistemlerinde olduğu gibi istenildiği zaman sökülerek başka bir alana taşınabilir ve kullanılabilir. Kapatma için kullanıldıkları alanlarda kedi ve köpek girmesini engelleyen, yabancı kişilerin alana girmesini engelleyen ve güvenilir bir alan oluşturan yapısı yer almaktadır.

Panel Çit Nasıl Montaj Edilir?

Kaygun Metal olarak sunduğumuz bu çit sistemleri, pratik bir montaj yapısına sahiptir ve montajın nasıl yapılması gerektiği konusunda da ölçülere göre size destek hizmetleri sağlanmaktadır. Beton, çim,toprak veya ahşap gibi tüm yüzeyler üzerinde kolaylıkla vidalar vasıtasıyla birbirlerine kenetlenmiş bir şekilde montaj işlemi sağlamak mümkündür. Duble veya dekoratif olarak tercih edilebilecek bu sistemler, birbirlerine eklendiğinde simetrik yapısı ile tamamen dekoratif ve estetik bir görüntü oluşturacaktır. Çok sağlam bir montaj işlemi yapıldığı için de darbe,rüzgar, hava koşulları veya deprem gibi doğal afetler konusunda yüksek dayanıklılık oluşturur.