Güvenlik Bariyeri

Panel Çit İmalatı

Panel Çit İmalatı

Çok uzun yıllardır güvenlik, estetik ve sınırlandırma gibi amaçlar ile kullanılan çit sistemleri,Kaygun Metal güvencesi sayesinde de birçok farklı çeşit ile üretilmektedir. Firmamız tarafından üretilen çeşitler arasında panel çit gibi umumi olarak birçok farklı bölgede kullanılan sistemlerden biri de yer almaktadır. Özellikle konutlar, bahçeler ve sitelerin etrafında çok sık kullanılan sistemlerden biri olarak görülmektedir.

panel çit imalatı

Panel Çit İmalatı Standart Olarak Yapılır?

Standart olarak yeşil renkte üretilen ve üretimi sırasında da bükümleme yapılması dolayısıyla darbelere karşı yüksek mukavemet oluşturan bu çit sistemleri, aynı zamanda çok pratik bir yapı ile montaj edilir. Bu standart şekil genellikle Kaygun Metal tarafından daha estetik bir hale getirilerek apartman, konut, müstakil konut, okul veya site gibi alanlarda çevre düzenlemesi için kullanılırken daha dekoratif bir görüntü elde edilmesi amaçlanır.

Dekoratif yapısı ile üretilmiş olan bu ürünlerde kimi zaman siyah gibi renk seçeneklerinin de yapılması mümkündür. Çevre açısından güvenlik ihtiyacını karşılayacak şekilde sunulan bu ürünler, özel tasarımları sayesinde imalat sırasında kaplama teknolojisi açısından da çok üstün seviye bir sağlamlık ortaya çıkarır. Ürünlerin üzerinde galvaniz polyester kaplama gerçekleştirildiği için çok daha uzun ömürlü bir sonuç ortaya çıkmaktadır. İmalat konusunda tercih ettiğimiz diğer türlerden biri olan duble çit sistemleri ise daha yüksek boyutlu ve daha geniş bir kullanım alanı için tercih edilmektedir.

Panel Çit İle Estetik Ve Güvenli Alanlar

Konutlar ve yaşam alanlarının etrafında hem güvenilir hem de estetik bir kapatma elde edebilmek için bu sistemler çok sık tercih edilmektedir. Kaygun Metal olarak çok sık bir şekilde üretimini gerçekleştirdiğimiz geçici kenar koruma ürünleri ile benzer şekilde bu çit sistemleri de çok sık talep edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.