Güvenlik Bariyeri

Panel Çit ISO Uygumluluğu

Panel Çit ISO Uygumluluğu

Panel çitlerin kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle fabrikalarda panel çitler, alan belirleme de ve makine parklarını oluşturma da kullanılmaktadır. Operatörlerinizi makinelerin etrafında korumak, çalışma ortamınızı güvenli ve üretken tutmak için çok önemlidir. Kaygun Metal, Makine panel çit sistemleri sizi hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için tasarlanmıştır.

Kaygun Metal üretimi panel çitler, ister çerçeveli ister çerçevesiz olsun, yüksek kaliteli üretimleri kurulum kolaylığı ve dayanıklılık sağlar. Optimum makine koruması için çeşitli paneller, kilitler ve kapılar güvenlik çitinizi tamamlar. Hem üreticiler hem de kullanıcılar güvenli ekipmanla çalışmak ister. Güvenli makine hatları kişinin farklı mekanizmalardan kaynaklanan olası risklerden korunmasını ima eder. Orada makinelerle ilgili küresel kurallardır, Kaygun Metal ilgili AB kurallarını ve ISO standartlarını benimsemiştir.  Makineler için güvenlik standardına uygun olarak, Risk değerlendirmesi ve risk azaltma EN ISO 12100, Güvenlik Çit Sistemleri Muhafızlar (fiziksel koruma cihazları) grubuna dahildir ve EN ISO 14119-14120 standardına göre değerlendirilmelidir. Fiziksel korumada boşluklar cihazlar, tehlikeli alanlardan uzaklık, kurulum yerleri, doğru şekilde belirlenmelidir.

Panel çit imalatı, aslında ne kadar basit görünse de yaptığı işe ve kullanım amacına bağlı olarak büyük önem taşır. İster sınırları çizmede kullanılıyor olsun ister  güvenli bir alan yaratıyor olun panel çit hem hayatınızı, iş alanlarınızı düzene sokar hem de tüm olağanüstü durumlardan korur.