Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit Kullanım Alanları

Kaygun Metal olarak sunduğumuz çit sistemleri içerisinde panel çit birçok farklı alanda kullanımı tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Bugün örnekleri çok geniş olmakla birlikte hem yaşam alanlarında hem de çalışma alanlarında çevre güvenliği elde edebilmek ve sınırlandırma sağlamak gibi amaçlar için bu çit sistemleri tercih edilmektedir. Ayrıca ürünlerde hem duble sistemler hem de dekoratif sistemler ayrı ayrı kullanım alanları için seçilebilir.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit Nerelerde Kullanılmaktadır?

Bahsedilen bu çit sistemleri günümüzde özellikle konutlarda yani müstakil konutlarda bahçe etrafını şekillendirmek ve siteler gibi alanlarda istinat duvarlarının üzerinde güvenlik oluşturmak için kullanılmaktadır. Apartman bahçelerinin etrafında, okulların çevre duvarlarında veya hastane duvarları gibi alanlarda da çok sık kullanıldığı görülmektedir. Benzer şekilde birçok farklı devlet kurumu tarafından da bahçe ve açık alanların çevrelenmesi için kullanılmaktadır.

Kaygun Metal olarak sunduğumuz toprak, beton veya çim gibi alanlar üzerinde uygulanması mümkün olan bu çit sistemleri, pratik montajı sayesinde farklı alanlarda da tercih edilmektedir. Bazen organize sanayi bölgelerinde veya askeri alanlarda kullanıldığını görmek de mümkündür. Üst kısımlarında dikenli tel veya jiletli tel kullanımı gibi eklentiler gerçekleştirilmesi vasıtasıyla askeri güvenlik bölgeleri ve polis güvenlik bölgelerinde de kullanılabilir.

Panel Çit Kullanım Avantajları Nelerdir?

İnşaat alanlarında Kaygun Metal tarafından sunulan geçici kenar koruma ürünleri yüksek güvenlik oluşturma amacıyla tercih edilmektedir. Bu bağlamda bahsedilen çit sistemleri de yine inşaat alanlarında ek olarak talep edilmekte ve şantiye alanı çevresinde sınırlandırma oluşturmak için kullanılmaktadır.