Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çit için estetik çözümler sunan Kaygun Metal, dekoratif panel çit üretiminde Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir. Ve Kaygun Metal panel çit üretimi için uygun standartlara sahiptir. Söz konusu ürün, özellikle üç boyutlu tel bükme aşamaları olarak tasarlanmaktadır. Kaplamada yer alan PVC’nin mukavemetini arttırmak için ek imalat işlemleri uygulanarak galvaniz tercih edilmiştir.

Farklı renk seçenekleri de mevcuttur panel çitler zemine kolaylıkla monte edilebilen ve kelepçe sistemine yardımcı olan her türlü profilden oluşmaktadır.Panel çitin, en çok tercih edilen yaşam alanları, spor sahaları, okul bahçeleri, hastaneler, havaalanları, park yerleri, sınırların belirlenmesi açısından tarla, çiftlik gibi arazilerdir.

Panel çit, korozyona karşı özel olarak güçlendirilmiş ve bu nedenle her türlü çitin aşınmasına karşı paneller arasında son derece güçlü bağlantı kurulabilen bir üründür. Kaygun Metal üretimi panel çitler, tüm bu avantajların yanı sıra dik duruş, yüksek mukavemet, korozyon direnci güçlü kesit, PVC kaplama teknolojisi üzerine galvaniz kaplı, uygun maliyetli, güvenli, estetik, uzun süre kullanılabilen, çok kaliteli bir malzemedir.

Panel çitlerin açık alanların kullanımı için daha fazla dikkate alınacak, güneş ışığına maruz kalacak, ekstra renk solması güçlendirildi. Yol seçenekleri arasında dekoratif panel çit, pres yönteminden kaynaklanan farklılıklardır. Böylelikle Kayseri panel çit müşteri beklentileri uygun şekilde belirlenir ve görsel estetik sağlar.