Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit Kullanım Alanları

Görsellik anlamında simetrik bir yapıya sahip olduğu için istenilen zemin üzerinde kullanıldığında, uyumlu bir görüntü oluşturan panel çit birçok farklı alanda tercih edilen güvenlik önlemlerinden birisidir. Kaygun Metal firması olarak bu üretimlerde birçok farklı model seçeneği ve dekoratif seçenek sağlarken, aynı zamanda da renk değişimleri gibi avantajlar sunuyoruz. Bu sayede ürünlerimiz istenilen birçok farklı alanda örneğin okullar veya hastaneler tarafından bahçe alanlarında kullanılabilir.

mobil çit

Panel Çit Uygulaması Nerelerde Yapılabilir?

Bugün özellikle şehir içi yapılar kapsamında panel çit uygulaması çok sık görülen bir uygulamadır. Galvanizli metal kullanımı sayesinde yapılan bu üretim, elektrostatik toz boya ile fırınlı şekilde boyandığından dolayı çok yüksek bir dayanıklılık oluşturmaktadır. Bu bağlamda konut çevrelerinde, okul bahçelerinde, site çevrelerinde, otopark, yol kenarı veya kurum bahçe çevrelerinde bu ürün kullanılabilir.

Kullanım alternatifleri çok geniş olmakla birlikte panel çit uygulaması isteğe bağlı olarak her noktada gerçekleştirilebilir. Çünkü Kaygun Metal olarak ürettiğimiz ürünler çim, beton veya toprak gibi her zemin üzerinde kolaylıkla montaj edilebilir. Bu sayede örnek olarak bir plaj işletmesinin çevresinde veya açık alanda üretim ve satış gerçekleştiren bir işletmenin çevresinde kullanılabilir. Bu alanların her birinde hem çevreye karşı duyarlı ve estetik bir görüntü hem de dayanıklı ve güvenli bir sistem elde edilebilir.

mobil çit sistemleri

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kaygun Metal firması olarak sunduğumuz panel çit ürünlerinde fiyat belirlemeleri gerçekleştirirken, bazı kıstasları göz önüne alıyoruz. Örnek olarak kullanım gerçekleştirilecek alanın boyutlarına göre kaç adet ürün temin edilmesi gerektiği hesaplanıyor. Genellikle standart boyutlara sahip olan bu yüksek dayanıklı ve elektrostatik toz boya uygulanmış ürünler, değişen renkler ile temin edilebilir. Bu bağlamdaürünlerimizde adet, boyut, renk ve diğer birçok farklı özelliğe göre uygun fiyatlar ile temin sağlanabilir.