Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Kullanımı

Panel Çit Kullanımı

Çit sistemleri içerisinde önemli alternatiflerden biri olarak görülen panel çit hem ekonomik hem de uzun ömürlü kullanım yapısına sahiptir. Özellikle Kaygun Metal firması olarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde elektrostatik boya, galvaniz kaplama ve nitelikli metal malzeme tercihi yaptığımız için çok daha dayanıklı ve dekoratif bir kullanım elde edilmektedir.

Panel Çit Kullanımı

Panel Çit Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kaygun Metal olarak sunduğumuz bu çit sistemleri, ekonomik bir yapıya sahip olduğu için özellikle sınır belirleme açısından birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Örnek olarak inşaatlarda geçici kenar koruma ürünlerinin kullanılmasıyla güvenlik elde edildiği gibi şantiye alanının etrafında da güvenlik elde edilmesi açısından de-monte özellikleri ile bu sistemler tercih edilmektedir.

Çoğu zaman müstakil konutlarda bahçe etrafında, siteler ve apartmanlarda bahçe duvarlarının etrafında, okul, hastane, askeriye, kamu kurumları ve parklar gibi noktalarda çevre düzenlemesi için bu çit sistemleri kullanılmaktadır. Farklı boyutlara sahip olarak temin edilebilen bu ürünler, birbirlerine montaj edildikten sonra gayet dekoratif bir görüntü ortaya çıkarır ve engelleyici bir yapı sağlayarak güvenliği arttırır.

Panel Çit Nasıl Montaj Edilir?

Kaygun Metal firması olarak kaliteli ürünlerimiz arasından seçmiş olduğunuz bu çit sistemlerinde özellikle montaj desteği sağlayarak size büyük bir kolaylık oluşturuyoruz. Katlanmış bir yapı ile sizlere teslim edilen bu ürünlerimiz, montaj açısından da çok pratik bir yapı oluşturur ve kılavuz vasıtası ile kısa sürede montaj işlemleri tamamlanarak güvenilir kullanım elde edilebilir.