Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Nedir

Panel Çit Nedir?

Kamu kurumlarında veya özel kurumlarda sahip olduğunuz açık alanın dışarıdan müdahale edilmeyecek şekilde çerçeve içerisine alınması için panel çit kullanılabilecek en pratik yöntemlerden birisidir. Bu yapısı ile birlikte birçok farklı alanda kullanılan sistem, hem estetik hem de modern bir görünüme sahip olarak ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu nedenle Kaygun Metal firması olarak, müşterilerimizin taleplerine bağlı şekilde birçok farklı boyut ve model ile üretim gerçekleştirebiliyoruz.

mobil çit sistemleri

Panel Çit İmalatı Nasıl Gerçekleştirilir?

Açık alanlarda çerçeve oluşturma mantığı ile kullanılacak bu çit sistemlerinin üretilmesi için öncelikle farklı modeller arasından seçim yapılabilir. Örnek olarak panel çit imalatı yapılırken,duble sistemler veya dekoratif sistemler seçilebilir. Ayrıca pano çit sistemleri,tel örgü sistemleri veya daha güvenli kullanımlar için dikenli tel sistemleri gibi uygulamalar tercih edilebilir.

mobil çit nedir

Kaygun Metal firması olarak gerçekleştireceğimiz imalat çalışmalarında öncelikle sunduğumuz farklı modeller arasından seçim yapılmasını istiyoruz. Sonrasında seçilen bu model için kullanım alanının boyutları göz önüne alınarak kaç adet panel kullanılması ve nasıl bir malzeme kalitesi tercih edilmesi göz önünde bulunduruluyor. Ardından proje çalışmasına bağlı olarak panel çit imalatı yapılarak, renklendirme ve dekorasyon eklentileri sağlanıyor. Bu sayede hazır hale gelen sistemler kullanım alanında kolay bir şekilde montaj edilerek, uzun yıllar boyunca kaliteli şekilde kullanılabilir.

Panel Çit Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Kullanım alanları çok geniş bir yapı oluşturmakla birlikte yabancı girişlerin engellenmesi, güvenli bir sınır oluşturmak ve elbette estetik bir görsellik elde etmek için panel çit kullanılabilir. Montaj gerçekleştirilebilecek zeminler bağlamında bu ürünler; çim, beton, duvar, kademeli duvar veya toprak üzerinde kullanılabilir. Kaygun Metal dayanıklıçit sistemlerinin elde edilmesi ile birlikte bu ürünleri park, bahçe, okul, fabrika, konut veya işletme etrafında kullanmanız için uygun şekilde sunmaktadır.