Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Nedir

Panel Çit Sistemi Nedir?

Kimi zaman konutlar kimi zaman işletmeler kimi zaman ise endüstriyel tesisler gibi noktalarda sahip olunan alanın bir çerçeve içine alınması için duvar veya panel çit sistemleri kullanılır. Aslında bu sistemler,güvenlik bariyeri gibi bir yapı oluşturarak sahip olduğunuz alanın giriş-çıkış noktalarını da belirleyen bir kullanım sağlar. Bu nedenle Kaygun Metal firması olarak nitelikli malzeme seçimleri ile birlikte hem estetik hem de sağlam panel çit üretimleri sağlıyoruz.
Çankırı geçici kenar koruma sistemleri

Panel Çit Neden Seçilmelidir?

Aslında alan etrafında çerçeve oluşturmak ve koruma sağlamak için panel çit seçimi konusunda birçok nokta göz önünde bulundurulabilir. Sahip olduğunuz bir müstakil konut etrafında yüksek duvarlar ile çerçeve oluşturmak yerine estetik ve havadar görünümü ile panel çit seçebilirsiniz. Üstelik bu sayede herkesin istediğin gibi bahçenize girmesi veya başıboş sokak hayvanlarının bahçenize girmesi engellenebilir.

Bugün bir güvenlik bariyeri mantığı oluşturan şekilde panel çit kullanımı görülen birçok ev, işyeri ve bahçe yer almaktadır. Özellikle estetik kaygılara sahip olan kişiler tarafından çok sık seçilen bu ürünler renk ve format açısından da değişiklikler oluşturabilmektedir. Örneğin,Kaygun Metal firması olarak duble çit, dekoratif çit,çim çit veya pano çit gibi üretimler gerçekleştiriyoruz.
Çankırı güvenlik bariyeri

Panel Çit Sistemleri Nasıl Seçilmelidir?

Eğer yapılarınız da veya inşaat çalışma alanları gibi noktalarda geçici kenar koruma mantığı ile panel çit sistemleri kullanmak istiyorsanız, birçok farklı ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin,can güvenliği ve yapı koruma gibi noktalarda seçilebilecek sistemler açısından pano çit sistemleri göz önüne alınabilir. Kaygun Metalolarak bu noktada üretim gerçekleştirirken, kutu profiller arasında köşebentler ile punta kaynaklı çelik hasır kullanımı gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın sizlere sunduğu geçici kenar koruma mantığına sahip olan bu ürünler, sahip olduğu yapı ile birlikte aslında istenildiği zaman hızlı ve güvenilir şekilde tekrar sökülerek taşınabilir. Çünkü firmamız ürün teslimatlarını gerçekleştirirken, montaj ekipmanlarını da ek olarak sunmaktadır. Bu sayede istenilen dönemlerde ürünler sökülerek, farklı bir yere taşınabilir veya isteğe bağlı mobil çit sistemleri tercih edilebilir.