Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Özellikleri

Panel çit, estetik görünümü ve ekonomikliği ile tercih edilen bir güvenlik sistemidir. Kamuya açık yerlerde, evlerin bahçelerinde kullanılabilen ve çokça tercih edilen ürünlerdir. Firmamız bu alanda mükemmelliği ve uzman deneyimi harmanlayarak en iyi ürünlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Ürünlerimiz, doğa şartlarına ve darbelere dayanıklı olmakla birlikte korozyon riski de taşımaz. Galvaniz üzerine uyguladığımız statik boyayla istediğiniz her renkte üretim yapma imkânımız bulunmaktadır. Şartlara ve isteklerinize göre belirlenen göz aralıklarıyla bahçenize girmesini istemediğiniz zararlı kemirgen ve sokak hayvanlarından bahçenizi korur. Bu anlamda güvenlik çiti ne kadar sık örülürse o kadar dayanıklı hale gelir.

Aynı zamanda bahçeyi yabancı kişilerin ulaşması ihtimalinden de koruyarak güvende hissetmenizi sağlar. Güvenlik çitimiz ayrıca okullarda, hastanelerde, parklarda ve yol kenarlarında da oldukça tercih edilen ve kullanılan bir ürün olmaktadır.

Kolay montaj ve demontaj özellikleriyle zeminlerde kolaylıkla uygulandığından avantaj sağlamaktadır. Uyguladığımız fırın boya ve PVC işlemi ile panel çitlerine dayanıklılık kazandırarak panel imalatı alanında sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Panel Çit Özellikleri

Geniş ürün yelpazemiz ve uzman kadromuzla belirttiğiniz adreslere gelerek güvenlik çitini istediğiniz modelde tasarlayarak bahçelere kurmaktayız. Bu zamana kadar işlerini eksiksiz bitiren ekibimiz bu alanda profesyonel, pratik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ve %100 tam zamanında hızlı hizmet sağlayan firmamızla iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.