Güvenlik Bariyeri

Panel Çit Üretim Aşamaları

Panel Çit Üretim Aşamaları

Panel Çit Üretimi konusunda Türkiye’nin en iyi üretim şirketlerinden biri olan Kaygun Metal’de tüm üretilen ürünler büyük titizlikle hazırlamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister Ankara panel çit  arayışında olun, ister diğer illerde olun Kaygun Metal’in kesintisiz hizmetini ve desteğini yaşayabilirsiniz.

Aşağıda bir panel çitin üretim aşamaları sıralanmıştır:

* Birinci yönde uzanan çok sayıda aralıklı, paralel, eş düzlemli birinci telin sağlanması;

* Birinci yönde uzanan çok sayıda aralıklı, paralel, eş düzlemli birinci takviye elemanının sağlanması;

* İlgili bitişik birinci tel çifti arasında en az bir birinci takviye elemanının konumlandırılmasıyla birinci tellerin ve birinci takviye elemanlarının bir dizisinin oluşturulması;

*  dizinin bir kaynak kemeri boyunca birinci yönde çok sayıda ardışık adımda hareket ettirilmesi;

* Çok sayıda diğer tellerin de sağlanması;

* Kaynak kemerinde, en azından hareketin her adımı için, dizi üzerinde birinci yöne çapraz olan ikinci bir yönde uzanan ilgili bir ikinci telin yerleştirilmesi ve bu ikinci telin birinci tellere kaynaklanması ve bu ikinci tel ile birinci teller ve birinci takviye elemanları arasındaki her temas noktasındaki birinci takviye elemanlarına bağlantı sağlar.

*  Temas noktalarında birbirine kaynaklanmış birinci ve ikinci enine uzanan tel dizilerini ve dizideki tellere ve isteğe bağlı olarak birinci dizideki tellere kaynaklanmış bir dizi takviye elemanını içeren bir panel çiti, buradaki takviye elemanları, yassı çubuklar, yuvarlak çubuklar ve köşeli bölümlerden oluşur.