Güvenlik Bariyeri

Panel Çit

Panel Çit Kullanım Alanları

İnsanlarınşahsi mülkiyet alanlarına sahip olmaya başladığı günden itibaren, koruma ve sahip olunan alanı sınırlar ile belirleme ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle ilk günlerden itibaren güvenlik bariyeri gibi ürünler sayesinde bu çerçeve elde edilirken, günümüzde daha modern bir sistem olarak panel çit kullanımı görülmektedir. Bu kapsamda da Kaygun Metal firması olarak, modern ve dekoratif çit üretimleri gerçekleştiriyoruz.
Bursa geçici kenar koruma sistemleri

Panel Çit Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Genellikle geçici kenar koruma mantığı ile kullanılan, aslında sabit bir şekilde de uygulama gerçekleştirilen panel çit sistemleri, öncelikli olarak tarım arazileri veya hayvancılık yapılan alanlarda tercih edilebilir. Ancak bugün modern görünümler sayesinde bu ürünler konutların çevresinde, endüstriyel tesislerin çevresinde,park, bahçeler, siteler ve fabrikalar çevresinde de kullanılmaktadır.

Kaygun Metal firması olarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde, özellikle kullanım amaçlarına göre değişen şekilde duble, dekoratif, çim, kaynaklı, mobil, pano veya tel örgü gibi sistemler ile panel çit üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretimlerimizde öncelikli olarak sağlam malzeme kullanımına önem verirken, aynı zamanda renk açısından da değişen alternatifler sunuyoruz. Bu sayede güvenlik bariyeri mantığı oluşturan bu ürünler, aynı zamanda da estetik kaygılara hitap edebiliyor.
Bursa güvenlik bariyeri

Panel Sistemleri Nasıl Kullanılmaktadır?

Uzun ömürlü ve bakımı gayet kolay bir şekilde gerçekleştirilen panel çit sistemleri, en üst seviyede kaplama teknolojisi içermektedir. Firmamız bariyer mantığı sağlayan bu ürünlerde özel yüzey işlemi gerçekleştirirken, galvaniz üzeri polyester kaplama gibi uygulamalar sağlamaktadır. Çoğu zaman bu ürünlerde bakım gerekliliği dahi ortaya çıkmamaktadır.

Günümüzde genellikle fabrikalar ve tarım arazileri etrafında geçici kenar koruma elde edilmesi açısından Kaygun Metal mobil çit sistemleri gibi tercihlerde yapılmaktadır. Aslında bu ürünler inşaat alanlarında dahi kullanılabilecek, pratik ve standart bir kullanım ortaya çıkarmaktadır. İstenildiği koşulda plastik zemin, beton veya toprak zemine dahi montaj yapılabilir.