Güvenlik Bariyeri

Pano Çit Sistemleri

Pano Çit Sistemleri

Farklı kullanım alanlarında uygulamalarının görülmesi mümkün olan pano çit sistemleri, hem güvenlik hem de estetik açıdan sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kaygun Metal firması olarak pano çit imalatı gerçekleştirirken, taleplere bağlı şekilde farklı boyutlarda ve renklerde üretim yapabiliyoruz. Bu sayede son kullanıcı uygulama gerçekleştireceği alan için en uygun seçimleri kolaylıkla gerçekleştirip, yine kolaylıkla montaj sağlayabiliyor.

pano çit pano çit imalatı

Pano Çit İmalatı Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Firmamız pano çit sistemleri için üretim gerçekleştirirken, özellikle punta kaynaklı çelik hasırlar kullanıyor. Bu malzeme paslanmaz, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım oluşturuyor. Kutu profiller arasında çerçeveli bir şekilde kullanılan bu çelik hasırlar, birer kasa oluşturmak ile birlikte bu kasalar pano yapısı ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede elde edilen bu panolar, genellikle beton zemin üzerinde yerleşim vasıtası ile kullanılabiliyor.

 

Kaygun Metal firması olarak pano çit imalatı gerçekleştirirken, özellikle standart boyutlar dışında isteğe bağlı farklı boyutlarda da üretim yapabiliyoruz. Bu sayede pano çit uygulama alanları da çok geniş bir yapıya ulaşabiliyor. Yani ürünler güvenlik tercihlerine bağlı olarak direkt bir şekilde kullanılabileceği gibi isteğe bağlı olarak üst kısımlarında dikenli tel montajı dahi gerçekleştirilebiliyor.

Pano Çit Uygulama Alanları Nelerdir?

Temel olarak bugün çok yaygın bir şekilde birçok farklı noktada kullanımı görülen pano çit sistemleri, kapsamlı bir seçim oluşturmaktadır. Örnek olarak pano çit uygulama alanları arasında;

  • Okullar,
  • Spor sahaları,
  • Tarım alanlarının çevresi,
  • Özel konutların çevresi,
  • Siteler,
  • Askeri bölgeler,
  • Endüstriyel alanların bahçeleri
  • Devlet kurumlarının etrafında güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bu ürünler kolaylıkla kullanılabilir.

Kaygun Metal üzerinden sipariş taleplerinin oluşturulması ile birlikte ürünlerimiz istenilen sayı, renk ve boyutlarda özel olarak üretilerek, montaja hazır şekilde sizlere ulaştırılabilir.