Güvenlik Bariyeri

Tel Örgü Sistemleri

Tel Örgü Sistemleri

Çevre düzenlemesi gerçekleştirerek belirli bir bölgeyi sınırlar içerisine alma açısından kullanılabilecek çit sistemleri kapsamında, tel örgü akla gelebilecek ilk uygulamalardan birisidir. Çok uzun yıllardır kullanılan bir sistem olması ile birlikte tel örgü sistemleri imalatı konusunda da firmamız önemli bir yere sahiptir. Bugün Kaygun Metal firması olarak, farklı niteliklerde ve özelliklerde metal malzemelerin kullanılması ile bu açıdan üretim gerçekleştiriyoruz.

Tel Örgü Sistemleri İmalatı Nasıl Sağlanır?

Farklı üretim mantıkları yer almakla birlikte kullanılacak malzeme açısından da galvaniz kaplı tel tercihi veya PVC kaplı tel tercih gibi noktalar yer almaktadır. Bu tercihler kullanım alanının özelliklerine göre çok daha geniş bir yapıya ulaşabilir ve uygulama için tel örgüler farklı boyutlarda tercih edilebilir. Kolay bir montaj yapısı bulunması ile birlikte tel örgü sistemleri imalatı sağlanırken, genellikle beton veya metal direkler arasında birbirlerine bağlanarak kullanılacak teller üretilmektedir.

tel örgü sistemleri

Kaygun Metal firması olarak çok uzun yıllardır bu noktada üretimi gerçekleştirmek ile birlikte bu tellerde yüksek dayanıklılık oluşturmaya öncelik veriyoruz. Bu nedenle de en iyi metal malzemenin tercih edilmesi yanında ürünler üzerinde farklı renk çalışmaları, gözenek konusunda standart boyutlar ve örgü desenlerinde de farklı estetik görsellikler elde etmeyi seçiyoruz. Bu sayede tel örgü sistemleri uygulama alanları çok geniş bir noktaya ulaşmayı başarmaktadır.

Tel Örgü Sistemleri Uygulama Alanları Nerelerdir?

Bugün hem şehir içi hem de şehir dışı alanlarda tel örgü sistemleri uygulama alanları çok geniş bir şekilde görülebilir. Kaygun Metal olarak üretimlerimiz sayesinde ekonomik bir yapısı bulunan, uzun ömürlü olan ve dekoratif bir özellik sağlayan bu ürünler birçok noktada seçilmektedir. Genellikle çiftlikler,ambarlar, parklar, depo alanları, sanayi alanları, spor sahaları, halı sahalar, inşaat alanları, bahçeler, kafes ve kümes alanları gibi birçok noktada kullanılmaktadır. Hatta çok daha geniş çerçevede bazen sitelerin çevresinde, askeri alanların çevresinde ve hava alanlarında kullanılabilmektedir.