Güvenlik Bariyeri

Trapez Sac Ve OSB Uygulama

Trapez Sac Ve OSB Uygulama

Şehir içerisinde farklı çalışmalar gerçekleştirilirken, hem kamu kuruluşlarının hem de özel teşebbüslerin belirli güvenlik önlemleri alma zorunluluğu bulunmaktadır. Örnek olarak kent içerisinde gerçekleştirilen bir inşaat çalışması sırasında şantiye çevresinde güvenlik önlemi oluşturulması için trapez sac uygulama sağlanabilir. Bu uygulamanın gerçekleştirilmesi açısından gereken tüm ürünler yüksek nitelikli malzeme üzerinden üretilerek, Kaygun Metal firması üzerinden temin edilebilir.

osb uygulama

Trapez Sac Uygulama Nerelerde Kullanılabilir?

Firmamız tarafından yüksek nitelikli malzeme sayesinde üretilen trapez sac uygulama bugün birçok farklı kullanım alanında rahatlıkla görülebilir. Örnek olarak şantiye alanlarının çevresinde güvenlik önlemleri oluşturulması açısından bu uygulamalar bir mecburiyet oluşturmaktadır. Ayrıca farklı bir örnek olarak restorasyon çalışması gerçekleştirilen alanlarda yapım aşaması öncesinde iç mekanın görülmemesi ve çevre kirliliğinin önlenmesi açısından bu uygulama kullanılabilir.

trapez sac uygulama

Temel olarak trapez sac, istenilen boyutlarda yani yükseklik ve genişliklerde üretilebilir. Bu uygulama üzerinde dış noktada daha fazla estetik elde edilmesi açısından da kaplama ve giydirme gibi işlemler sağlanabilir. Bu sayede özellikle yapılan çalışmalar sırasında çevre estetiği açısından da avantaj elde edilebilir.

OSB Uygulama Hangi Alanlarda Kullanılır?

Farklı bir yöntem olarak seçilebilecek OSB uygulama ise yine benzer şekilde çevreden izole edilecek alanlarda tercih edilebilir. Örnek olarak peyzaj mimarisi çalışması yapılan veya mimari çalışma gerçekleştirilen bir alanın etrafında bu uygulama sağlanabilir. Uygulamanın sağlanması için metal çerçeveler bir araya getirilerek bir iskelet oluşturulurken, üst kısmında OSB levha kaplaması sağlanır.

Kaygun Metal firması olarak bu üretimlerde hem metal malzemenin hem de OSB levha gibi malzemelerin bir araya getirilerek uygulanması sağlanmaktadır. OSB levha, dış etkilere karşı korunaklı bir yapı oluştururken, pratik bir şekilde akıllı vidalar sayesinde metal üzerinde uygulanabilir. Bugün farklı uygulama alanları açısından bu ürün sıklıkla görülürken,OSB uygulama üzerinde avantajlı bir şekilde reklam çalışmaları, giydirme ve branda kaplama işlemleri de sağlanabilir.